z Brak komentarzy

Kwiaty po hiszpańsku – 5 interaktywnych ćwiczeń

Niedawno przyszła wiosna i z tej okazji nasi Kursanci otrzymali mały prezent – eBook z aż 100 słówkami dotyczącymi właśnie tej pory roku 🌿 Słownictwo zostało posegregowane w pięciu kategoriach i po każdej z nich dołączyliśmy łącznie aż 16 ćwiczeń z odpowiedziami 😍 Jednym z tematów były kwiaty. Nie powinno to przecież dziwić skoro symbolem naszej szkoły stał się słonecznik 🌻 Sprawdź, jak wyglądają pierwsze strony naszego najnowszego ebooka!

Kwiaty po hiszpańsku

Aż 100 słówek w eBooku!

Kwiaty po hiszpańsku

Słowniczek z kwiatami zawiera 25 zdjęć z hiszpańskimi podpisami. W takich zadaniach staramy się ograniczać widoczność języka polskiego, więc jeśli sami czujecie potrzebę przetłumaczenia słówek, nie ma żadnego problemu. Nie wszyscy musimy być przecież ekspertami od kwiatów 😁 Jednakże warto zauważyć, że wiele z tych nazw przypomina polskie słowa a obrazki pomagają nam znaleźć właściwe odpowiedniki.

Materiały co miesiąc

Jeśli chcielibyście otrzymywać takie materiały co miesiąc, serdecznie zapraszamy Was do nauki w naszej szkole, gdzie dbamy o to, żebyście również poza kursem ćwiczyli swoje umiejętności językowe i osiągali swoje cele 🎯

Zadania interaktywne

A teraz sprawdźcie się w tych pięciu zadaniach interaktywnych i dajcie znać, jak Wam poszło 💬

Zadanie nr 1
Zadanie nr 2
Zadanie nr 3
Zadanie nr 4
Zadanie nr 5

Artykuły, które mogą Cię zainteresować!

Zostaw Komentarz