KONTAKT

Girasol

info@academiagirasol.pl
+48 535 572 050

Dane do przelewu

Magdalena Wegner 
Bohaterów Westerplatte 20a
62-200 Gniezno
Nr konta znajdziesz na umowie
Tytuł: Opłata za kurs hiszpańskiego (imię i nazwisko)

Adres szkoły


Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz wskazówki dotyczącej dojazdu, zajęć i płatności.

Można zapłacić gotówką w szkole lub przelewem na numer konta, który znajduje się w umowie. Jeśli nie masz jej przy sobie, a chcesz zrobić przelew, napisz na info@academiagirasol.pl.

Na zajęcia indywidualne możesz zapisać się zawsze. Jeśli chodzi o kursy grupowe, to najlepiej zapisać się w czasie rekrutacji, która odbywa się zazwyczaj na miesiąc przed rozpoczęciem się semestru. Semestr jesienny zaczyna się w październiku, semestr wiosenny w lutym. W harmonogramie mamy również kursy letnie, czyli krótsze i bardziej intensywne zajęcia. Na nie możesz zapisać się w czerwcu.

Możesz zrobić to na kilka sposobów. Telefonicznie: zadzwoń pod numer 535 572 050 albo napisz na WhatsAppie. Mailowo: napisz wiadomość na adres info@academiagirasol.pl. Przez social media: napisz wiadomość na FB/IG. Możesz zapisać się również przez formularz zgłoszeniowy w czasie rekrutacji albo w siedzibie Girasol. Upewnij się tylko, że szkoła będzie otwarta. 

Szkoła nie ma stałych godzin otwarcia, więc najlepiej upewnić się, że danego dnia, kiedy chcemy się do niej wybrać, na pewno ktoś w niej będzie. Wystarczy napisać wiadomość bądź zadzwonić. Najczęściej jednak szkoła jest otwarta od 15:00 do 20:30.

Na ten moment zajęcia grupowe są dla osób dorosłych. Górnej granicy nie ustalamy, natomiast często do grup dołączamy licealistów. Zdarza się też, że otwieramy nabory dla konkretnych grup wiekowych, a wszystkie informacje pojawią się przy opisie kursu. W przyszłości myślimy o otwarciu zajęć dla dzieci.

Girasol mieści się przy ulicy Sikorskiego 32/4, czyli około 5 minut na pieszo od Rynku Wildeckiego. Blisko szkoły znajduje się przystanek autobusowy (ZNTK, 171) oraz tramwajowy (2, 9, 10). 

Ulica Władysława Sikorskiego jest jednokierunkowa (wjazd od ul. 28 Czerwca) i można parkować przy budynkach, jednak należy sprawdzić, czy nie należy zapłacić za parkowanie w tej strefie. Płatny parking znajduje się przy ulicy Roboczej lub Przemysłowej.


Formularz kontaktowy

Napisz do mnie, odpowiadam na każde pytanie!